Hakkımızda


_classhome-magaza

CLASS HOME GENEL MERKEZ – MAĞAZAMIZ

CLASS HOME 2003’ten günümüze kadar üretmiş olduğu keyifli mobilya gruplarını, 13 yıldır aynı kalite anlayışıyla üretmeye devam etmektedir. Keyifli mobilya tasarımlarının mimarı olan Class Home, mobilya sektöründe ayrıştırıcı bir güç olarak kendine yer edinmiş ve bu süre zarfında bu ayrıcalığını korumayı başarmıştır. CLASS HOME, Ataşehir bölgesinin değişmez kalite anlayışı politikasını sürdürmekte ve müşterilerine tam hizmet politikası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

CLASS HOME müşterilerine yerinde hizmet prensibi ile ürünlerini ulaştırır, projeler geliştirir ve sunar. 2013 yılında 1.000 m2 kapalı alan ve 3 katlı yeni mağazasına taşınarak hizmet hacmini katlamıştır.

CLASS HOME sadece mobilya değil, aynı zamanda fikir üretir.

CLASS HOME keyifli mobilyalar tasarlar ve bu keyfi müşterilerinin de yaşaması için, keyifli yaşam alanları oluşturmak amacıyla durmadan çalışılır. İç mimari bir estetik sanat disiplinidir. İşimiz estetik olduğu kadar, yaşam alanlarının fonksiyonelliği üzerine de yoğunlaşırız. Sadece renkler, desenler değil; mobilyalarımızda kullandığımız ince sanatsal işçilik ürünün fonksiyonel ve yaşam alanınız için “tam da düşündüğüm takım” demenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Son aşamada müşterilerimizin beğenisine sunulur.

iletisim-gorsel